Иван Гешко

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні, легендарний та неперевершений Іван Тарасович Гешко. Перший україномовний гість Onistrat.live

«Яке моє найбільше досягнення? Про себе, насправді, важко говорити таке. Але, напевне, видатний я тим, що будучу простим хлопцем з села, мало що знаючий про світ, з бідної сім’ї досяг успіху у спорті. Тим самим прославив свій край, але, найголовніше, працею і вірою в себе досяг успіху. Чим довів, що всі люди однакові і нічого неможливого немає».

Один з небагатьох, а може навіть і єдиний білий легкоатлет, який успішно конкурував протягом останніх 20-ти з чорними спортсменами. Та став на абсолютно «чорній» дистанції 1500 метрів Чемпіоном Світу та Чемпіоном Європи. Багато разів вигравав та був призером на змаганнях етапів Кубку Світу, Золотої ліги, яка з 2009 року зветься «Бриліантовою».

Власник абсолютно неймовірного результату, який, звичайно, є рекордом України на дистанції 150-0 метрів 3 хвилини та 30,33 секунди. Щоб зрозуміти, наскільки це швидко, скажу, що для такого результату треба бігти кожні 100 метрів по 14 секунд. Спортсмен, якому вдалося протягом майже десяти років триматися на олімпі світової легкої атлетики.

Іван – видатна людина. І не тільки завдяки своїм рекордам, спортивним званням та медалям. Перш за все, це неймовірний приклад сили духу та цілеспрямованості. Веселий та щирий Гешко з посмішкої розповідає, як руками розгрібав сніг на стадіоні перед тренуванням, як палив цигарки по дорозі до дитячого садку, бо це було круто, а ще «розвивало грудну клітину». Про те, як потрапити із села у Чернівецькій області на Олімпійські ігри, про гроші та політику, про те, як збити фотографа і про тренувальний процес – Іван із задоволенням розповідає власну історію, та історію великого спорту.

вверх
onistrat.com